Черговий російський топ-менеджер вкоротив собі віку

Черговий російський топ-менеджер вкоротив собі віку

Самогубство керівника піар-служби дочірньої фірми "Російських залізниць" Павла Пчельникова стало восьмим випадком у ланцюжку загадкових смертей російських топ-менеджерів у 2022 році.

Причиною смерті голови дочірньої компанії РЗ міг стати зрив поставок вантажів для російської армії, пише BILD.

52-річний топ-менеджер міг звести рахунки із життям через те, що компанія належним чином не убезпечила мережу російських залізниць від атак українських хакерів. Це призвело до аварій та подальших затримок вантажів, призначених для російських військовослужбовців в Україні.

BILD збудував ланцюжок загадкових смертей російських топ-менеджерів.

30 січня у своєму котеджі в Ленінградській області було знайдено голову транспортної служби "Газпром інвест" Леоніда Шульмана. Поруч із ним лежала передсмертна записка, в якій чоловік скаржився на сильний біль у нозі. Незадовго до інциденту йому одягли апарат Ілізарова для зрощення кісток.

25 лютого в гаражі власного будинку в Ленінградській області звів рахунки з життям топ-менеджер "Газпрому" Олександр Тюляков. Перед цим його бачили сильно побитим.

18 квітня колишній віце-президент "Газпромбанку" Владислав Аваєв у своїй московській квартирі застрелив з пістолета дружину та дочку, а потім наклав на себе руки.

21 квітня в Іспанії знайшли вбитими колишнього члена правління газовидобувної компанії "Новатек" Сергія Протосеню, а також його дружину та дочку. Поруч із тілом загиблого знаходилися сокира та ніж.

8 травня за загадкових обставин у Підмосков'ї помер Олександр Суботін, колишній член правління "Лукойлу". Перед цим він відвідував шамана, щоб позбутися наркотичної та алкогольної залежностей.

4 липня в басейні заміського будинку в Ленінградській області з вогнепальним пораненням голови було знайдено гендиректора транспортно-логістичної компанії "Астра-Шиппінг" Юрія Воронова. За словами його дружини, напередодні події Воронов посварився з партнерами з бізнесу.

1 вересня з вікна Центральної клінічної лікарні Москви, де проходив лікування, випав голова ради директорів "Лукойлу" Равіль Маганов.

Як можна помітити, у Росії серед лідерів із загадкових смертей керівництва нафтогазові компанії, зокрема, "Газпром" і "Лукойл". Далі транспортно-логістичні.

Источник: zn.ua