Автоматизація Google Home залишила позаду можливих конкурентів "розумним" оселям

Дмитро Сизов

236651_Google_Home_App_JTuohy_0001.webp (44 KB)

Google Home стає розумнішим. У двох дописах у блозі, опублікованих сьогодні, Google оголосив про низку нових засобів автоматизації та дій, які з’являться в додатку Home, а також деякі дійсно цікаві функції, які з’являться в редакторі сценаріїв для тих, хто зареєстрований у Public Preview.

Нові засоби запуску в додатку Home включають можливість запускати процедури, коли пристрої відкриваються чи закриваються, у відповідь на зміни температури чи вологості чи визначення присутності, якщо пристрої підключено, починають заряджатися, док-станцію чи від’єднання, або якщо звук вимкнено. або ввімкнено звук.

Знімок екрана Google із кількома прикладами автоматизації Google Home
Нові засоби автоматизації значною мірою допомагають зробити Google Home справжньою платформою розумного дому. Зображення: Google

Нові дії включають відкриття або закриття пристроїв (наприклад, штор), призупинення або відновлення медіа, запуск/призупинення/відновлення таймерів, док-пристроїв, увімкнення світлових ефектів, перезавантаження пристроїв, встановлення цільового відсотка вологості тощо. Ви можете переглянути повний список нових запусків і дії в публікації блогу Google.

Коли ви додаєте їх до початкових і дій, які вже підтримує Google Home, ви можете ввімкнути деякі досить акуратні автоматизації, наприклад:

  • Увімкнення розумної розетки, підключеної до осушувача, якщо вологість піднімається вище 60 відсотків.
  • Опускання або піднімання розумних жалюзі в залежності від часу доби або температури.
  • Увімкніть підсвічування, коли ви ставите телевізор на паузу, і знову зменшуйте його, коли ви відновлюєте його.
  • Мигає світло, якщо ваш розумний замок заклинило.
Знімок екрана Google Home Script Editor, наданий компанією Google, демонструє зразок сценарію, який сповіщає користувача про те, що «діти вдома!»  якщо він розпізнає знайомі обличчя на камері дверного дзвінка.
Редактор сценаріїв – це місце, де Google попередньо переглядає нові дії та початкові елементи, перш ніж розгортати їх у програмі Home. Вам потрібно зареєструватися в Public Preview, щоб отримати до нього доступ. Зображення: Google

Говорячи про редактор сценаріїв: тепер він підтримує запуски подій камери, спеціальні сповіщення та придушення запусків. Події камери включають виявлення пакунку, виявлення знайомих облич, виявлення руху та виявлення домашніх тварин. Що з цим можна зробити? Я просто процитую публікацію блогу:

Виявлено собаку:  коли собаку виявлено, ви можете включити заспокійливу музику, щоб допомогти вашій собаці розслабитися. Ви також можете налаштувати свій Chromecast із Google TV, щоб відтворювати телешоу, де можна переглядати собак.

Тепер ваша собака може вмикати телевізор. Який світ!

Практичнішою для любителів домашньої автоматизації є можливість створювати спеціальні телефонні сповіщення (тобто ви можете отримувати сповіщення, коли ваша собака вмикає телевізор або ваш робот-пилосос закінчує пилотяжити) і придушення стартера (тобто телевізор увімкнеться лише в перший раз, коли ваша собака сьогодні ходить перед камерою).

Я дуже в захваті від останнього. Коли я вперше отримав доступ до редактора сценаріїв, я встановив, що світло в офісі вмикається при виявленні руху в офісі. Це працювало добре, доки я вперше не зайшов до офісу ввечері, щоб вимкнути світло , лише для того, щоб його знову ввімкнули, коли я виходив. Придушення стартера буде дуже корисним.

Google каже, що новий домашній екран і функції редактора сценаріїв запроваджуються сьогодні; Я ще не бачив жодного з них у своєму обліковому записі, на Android, iOS чи в Інтернеті, але розгортання означає розгортання.