Apple тестує 3D-друк для виробництва нових Apple Watch

Дмитро Сизов

Apple випробовує використання 3D-принтерів для виготовлення корпусу з нержавіючої сталі для своїх смарт-годинників, які незабаром будуть випущені, повідомляє Bloomberg з посиланням на людей, знайомих із цим питанням.

Повідомляється, що компанія спочатку тестує технологію у виробництві майбутніх Apple Watch 9, і якщо все піде добре, Apple інтегрує її у виробничий процес для більшої кількості продуктів у найближчі роки.

107294406-1693484797323-Apple-Watch-S8-2up-hero-220907.webp (10 KB)

Наразі корпуси Apple Watch виготовляються шляхом нарізання металевих пластин потрібної форми. Методологія 3D-друку зменшить як час, необхідний для виготовлення пристроїв, так і кількість використовуваного матеріалу, повідомляє Bloomberg.

Apple також має намір застосувати процес 3D-друку до наступної ітерації Apple Watch Ultra з титановим корпусом десь наступного року, але компанія ще не змогла масово виробляти алюмінієві корпуси з 3D-друком, які використовуються в Apple Mac і iPad. складі, повідомляє Bloomberg.

Зрештою Apple планує використовувати як перероблений алюміній, так і сталь для використання у своїх корпусах відповідно до мети на 2017 рік, яку компанія підтвердила у 2022 році.

Використання переробленого алюмінію вже стало відносно стандартним для Apple. До 2021 року компанія повідомила , що 59% усього алюмінію, який використовується в продуктах, походить із перероблених джерел, причому «багато продуктів» використовують 100% перероблений алюміній у своїх корпусах.