Apple скорочує виробництво iPhone 14

Apple скорочує виробництво iPhone 14

Повідомляється, що Apple скорочує виробництво нового iPhone 14 через, здавалося б, низький попит на останній iPhone, який має такий самий дизайн, як і тогорічний ‌iPhone‌, і чіп однорічної давності.

За словами співробітників мережі постачання, які спілкувалися з ITHome, Foxconn, який є найбільшим постачальником Apple, отримав вказівку демонтувати принаймні п’ять виробничих ліній, які раніше виготовляли ‌iPhone 14‌ в Чженчжоу, Китай. Виходячи зі звіту, незрозуміло, чи стосується це лише 6,1-дюймовий ‌iPhone 14‌ чи також більший 6,7-дюймовий ‌iPhone 14‌ Plus.

Нове відкриття сталося після того, як цього тижня аналітик Apple Мін-Чі Куо заявив, що Apple нарощує виробництво iPhone 14 Pro, який мати попит. Куо додав, що Apple переносить виробничі ресурси з ‌iPhone 14‌ на iPhone 14 Pro, щоб не відставати.

На сайті Apple очікується, що ‌iPhone 14 Pro‌ та ‌iPhone 14 Pro‌ Max у кількох конфігураціях будуть відправлені за кілька тижнів, тоді як ‌iPhone 14‌ залишається доступним без затримок. ‌iPhone 14‌ Plus, який надійде до покупців у п’ятницю, 7 жовтня, не затримується на сайті Apple.

Порівняно з iPhone 13, ‌iPhone 14‌ має той самий дизайн і дисплей, але працює на тому ж чіпі, що й iPhone 13 Pro, і має нові функції камери. 6,7-дюймовий ‌‌iPhone 14‌‌ Plus — це більша версія з більшою батареєю, що замінює попередній розмір «міні» з лінійок iPhone 12 та 13.

Источник: portaltele.com.ua