Американець готовий заплатити $25 тис. людині, яка знайде йому дівчину

Американець готовий заплатити $25 тис. людині, яка знайде йому дівчину

Джефф Гебхарт, 47-річний житель містечка Прері-Вілледж, штат Канзас, США, готовий заплатити 25 тис. дол. людині, яка знайде йому дівчину, але, звичайно ж, є кілька умов

Зазначається, що чоловік розчарувався в традиційних методах знайомства, ще більше він уникає знайомств через інтернет. Тому він вирішив діяти інакше.

6 місяців Гебхарт розробляв свій проект, поки нарешті не запустив свій власний сайт знайомств. Познайомитися там можна тільки з ним – на сайті чоловік описав себе, своє життя, прикріпив відгуки друзів і навіть записав двохвилинне відео з подробицями "акції".

Гебхарт неодружений, але у нього було кілька тривалих стосунків. Дітей у нього немає, але є "улюблене щеня" на ім'я Гунер.

Крім 25 тис. дол., які отримає людина, яка знайде йому дівчину, ще стільки ж чоловік перерахує благодійній організації або на рахунок притулку для собак.

При цьому, щасливчик не зможе отримати всі гроші відразу. 25 тисяч будуть розбиті на 5 щорічних платежів по 5 тис. доларів – перший з них він отримає, після першої річниці Гебхарта і його нової дівчини. І так щороку.

Наприклад, якщо після двох років стосунків вони розійдуться, щасливчик отримає лише 10 тис. дол. Окремо уточнюється, що самі дівчата не отримують ніяких грошей.

Також всі дівчата, що захочуть стосунків, не потраплять відразу на обід або в кіно – вони повинні пройти опитування на сайті, щоб Джефф міг зрозуміти, чи є у стосунків шанси.

"Я не дивлюся на фотографії, але якщо вони пройдуть це випробування – я буду знати, що вони – мої ідеальні кандидатки", – розповідає Гебхарт.

Він упевнений, що це не самий простий і зручний спосіб завести відносини, але сподівається, що такий підхід виправдає себе.

Источник: depo.ua