Amazon втратила $10 млрд через голосовий помічник

За підсумками 2022 року підрозділ Amazon, який розробляє розумні колонки Echo та голосовий помічник Alexa, завдасть IT-корпораціям величезних збитків у розмірі $10 млрд. Про це повідомляє видання Business Insider.

За даними джерела Business Insider, у підрозділу Amazon Worldwide Digital (AWD), який об’єднує бренди Alexa, Echo та Prime Video, почалися проблеми ще у 2018 році, коли гендиректор IT-корпорації Джефф Безос втратив інтерес до проекту. Вже в 2018 році збитки підрозділу становили $5 млрд. А в 2019 році AWD припинила наймання нових співробітників.

Крім того, на успіх Alexa та розумних колонок під її керуванням, вплинули проблеми з безпекою, які все частіше ставали надбанням громадськості та насторожували покупців. Незважаючи на те, що в 2019 році керівництво Amazon порушувало питання про покращення захисту даних користувача, радикальних змін не відбулося.

“Alexa – це колосальний провал уяви і дуже велика втрачена можливість“, – описав ситуацію з AWD анонімний співробітник Amazon.

Business Insider нагадує, що найближчим часом, швидше за все, становище AWD не покращає. На це вказує як мінімум те, що, за чутками, оголошені масштабні скорочення в Amazon в першу чергу торкнуться саме того підрозділу, який відповідає за Alexa та Echo.

Источник: portaltele.com.ua